مینی چیلر

مینی چیلر دستگاهی برای تولید آبسرد برای ساختمان های مسکونی در ظرفیت های کمتر از ده تن تبرید و به شکل کندانسور هوا خنک می باشد. مینی چیلر ها این قابلیت را به شکلی دارا هستند که یک واحد مسکونی به صورت مجزا از واحد های دیگر یک آ پارتمان قابلیت استفاده از سیستم سرمایش را داشته باشند تا مشکلات حاصل از اختلاف نظر بین همسایه باعث مختل شدن سیستم سرمایش یک واحد مسکونی نشود به همین دلیل هست که در چند سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده است.

www.doctortasisat.ir

عملکرد مینی چیلر چگونه است:

گاز مبرد تسط کمپرسور متراکم شده و بافشار ودرجه حرارت بالا وارد کندانسور می شود سپس در کندانور سابکول می گردد و به صورت مایع مبرد خارج می گردد در ادامه وارد شیر انبساط شده و با شکسته شدن فشار مبرد برودت داخل اوپراتور ایجاد می گردد و در قسمت دیگر اوپراتور آب سیستم فن کویل در گردش تا هفت درجه سانتی گراد خنک می گردد و گاز نیز از حالت پودر تبخیر شده و به شکل گاز سرد وارد کمپرسور شده تا سیکل مجددا ادامه یابد. در صورت نقص یا خرابی مینی چیلر می بایست از تکنسین و کارشناس متخصص استفاده شود چون بر خلاف ابعاد کوچک مینی چیلر دارای پیچیدگی های خاص در تجهیزات می باشد که کار تعمیر این مدل چیلر ها را سخت می کند.

www.doctortasisat.ir

لذا با اعتماد به گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات می توانید خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید. گروه فنی ومهندسی دکتر تاسیسات با سابقه علمی وتجربه عملی بصورت آکادمیک متشکل از مهندسین با تجریه و متخصص در تعمیرات مین چیلر ها می باشد. گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات با داشتن سابق طولانی در زمینه تعمیر،نصب و راه اندازی کلیه مینی چیلر ها در سر تا سر کشور تجربه، تخصص، دانش ومهارت کافی مخصوص این مدل چیلر ها را برای کارفرما های محترم فراهم میکند گروه ما سر لوحه کار خود را کیفیت،قیمت مناسب و صداقت بنا نهاده است.امیدواریم با ارایه خدمات تعمیرات و عیب یابی مینی چیلر ها در سیستم های حرارتی و برودتی،سرمایش و گرمایشی و تهویه مطبوع در خدمت کارفرمایان محترم در ساختمان های تجاری،اداری،مسکونی،ادارات و کارخانجات صنعتی باشیم.