چیلرشرکت های ایرانی

گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات جهت کلیه چیلر های آب خنک، هوا خنک، مینی چیلر ها و پکیج های مخابراتی که توسط شرکت های سازنده داخلی ساخته می شوند سرویس ، نگهداری و تعمیرات تخصصی در سریعترین زمان ممکن را ارائه می دهد.

محصولاتی که شرکت های ایرانی ارائه می دهند از قبیل:
چیلر، مینی چیلر، فن کویل، کولر اسپلیت، داکت اسپلیت، هواساز(معمولی و هایژنیک)، ایرواشر، کندانسینگ یونیت، پکیج یونیت، برج خنک کننده، سیستم تهویه دقیق، رطوبت گیر صنعتی، جت فن، کولینگ هوشمند، اگزاست فن، خنک کننده تابلوهای برق، بستنی ساز، سیستم تهویه انواع خودروهای سبک و سنگین و سیستم تهویه قطار و مترو

چیلرهای ایرانی معمولا می تواند برای کار با دو مبرد R134a و R22 طراحی و ساخته شده و این دستگاه ها شامل طیف تناژ واقعی گسترده (از 30 تا 280 تن تبرید برای گاز R22 و از 30 تا 250 تن تبرید برای گاز R134a) می باشند که برای دستیابی به ظرفیت های بالاتر، امکان اتصال این چیلرها به صورت ماژولار وجود دارد.ادوات تبریدی و کنترلی به کار رفته در چیلرها داخلی معمولا به این صورت می باشد.

هر چیلر ایرانی می تواند ، شامل مبدل حرارتی پوسته لوله به عنوان اواپراتور، کویل کندانسور، یک یا دو کمپرسور ، شیر انبساط الکترونیکی یا ترموستاتیکی و لوله کشی کامل مبرد باشد. همچنین خط مایع شامل ادواتی نظیر شیر شارژ، فیلتر درایر، شیر سلنوئید، شیشه بازدید، نمایشگر رطوبت و … میباشد.

لذا با اعتماد به گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات می توانید خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید. گروه فنی ومهندسی دکتر تاسیسات با سابقه علمی وتجربه عملی بصورت آکادمیک متشکل از مهندسین با تجریه و متخصص در تعمیرات چیلر های تراکمی و جذبی ساخت شرکت های داخلی می باشد. گروه ما سر لوحه کار خود را کیفیت،قیمت مناسب و صداقت بنا نهاده است.امیدواریم با ارایه خدمات تعمیرات و عیب یابی چیلر ها در سیستم های حرارتی و برودتی،سرمایش و گرمایشی و تهویه مطبوع بتوانیم در خدمت کارفرمایان محترم در ساختمان های تجاری،اداری،مسکونی،ادارات و کارخانجات صنعتی باشیم.