چیلربا کمپرسور توربو کور دانفوس

چیلر با کمپرسور توبو کور دانفوس یکی از جدید ترین و مدرنترین چیلر هایی است با استفاده از کمپرسور های سانتیریفیوژ اویل فری دانفوس توربو کور  با بازده انرژی بالا از 60 تن برودتی تا 3600 تن برودتی ارایه طرفیت می گردد.

عملیات جهانی با فناوری گریز از مرکز بدون روغن و ارائه موفقیت آمیز آن در صرفه جویی در هزینه انرژی مادام العمر، عمق بیشتری از پشتیبانی فنی و تجربه بیشتری را نسبت به هر برند دیگری درجهان ارائه می دهد.

به نظر می آید که کارخانه های مختلف مانند اسمارت، اینجی، ترین، هیتما،کلیماونتا،یورو کلایمت، جیو کلایمت از پیشتاز ترین کارخانجات در کل دنیا باشد که به خوبی از کمپرسور های اویل فری به خصوص دانفوس توربو کور در طراحی و اجرای سیستم کنترل بسیار قوی بکارگیری می نماید. این شرکت ها برای دستیابی به سادگی طراحی و عملکرد سخت کار می کند – که در هزینه های عملیاتی کم منعکس شده و با ادغام آخرین فناوری ها در شیرهای انبساط و فناوری مبدل حرارتی پشتیبانی می شود. کنترل های چیلر گریز ازمرکز عملکرد پایدار و کارآمد را در بارهای بسیار کم امکان پذیر می کند گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات در زمینه تعمیرات و نگهداری چیلر های اویل فری یا سانتریفیوژ نیز پیشتاز و دارای تخصص و تجربه می باشد. البته که تعداد کمی از چیلر ها دانفوس توبو کور در حال کار در ایران عزیز می باشد لکن  ما میتوانیم سرویس های مربوطه و تخصصی این مدل چیلر های اویل فری را به خوبی خدمت مشتریان،کارفرمایان عزیز ارائه کنیم.