چیلرجذبی ابارا

یکی از بهترین نوع و مدل های چیلر جذبی در ایران می باشد که از سال 85 تا 95 طرفداران زیادی بین پروژه های ساختمانی،تجاری و اداری حتی ارگان های دولتی پیدا کرد چیلر نسل اول ابارا معمولا تک اثره آب داغ یا بخار بودند ولی با گذر زمان چیلر های شعله مستقیم ابارا بسیار فروش زیادی در پروژه ها داشت و با توجه به حمایت دولت با دادن یارانه گاز به ساختمان های دارای چیلر جذبی در تابستان بازار این چیلر ها بسیار داغ شد .

غافل از اینکه هزینه تعمیر و نگهداری، آزمایش لیتیم، تامین قطعات، اسید شویی چیلر به همراه راندمان پایین این مدل چیلر ها باعث شد پس از گذر ده سال این مدل چیلر ها نیاز به تعمیرات اساسی ، تعویض قطعات،تعویض لیتیم،تعویض لوله اوپراتور، کندانسور، ابزربر، سوراخ شدن ژنراتور، نشتی بدنه دستگاه و تزریق مکمل های ضد خورندگی اسیدی و قلیای پیدا کند. لذا گروه فنی دکتر تاسیسات آماده می باشد تا به صرف کمترین هزینه و بهترین عملکرد به سرویس، تعمیرات اساسی،تعویض تیوب این مدل چیلر ها با استفاده از نیروی متخصص و با تجربه عملی در این مدل چیلر ها بپردازد .

البته بدلیل ضخامت کم لوله های مسی داخل ابزربر و کندانسور در زمان اسید شویی می بایست دقت بسیار گردد تا از سوراخ شدن لوله های مسی جلوگیری گرددمتاسفانه در سال های گذشته دلیل اسیدشویی نا مناسب چیلر ها دچار نشتی از قسمت لوله های ابزربر و کندانسور شده اند و نیاز به تعویض تیوب در این قسمت ها هزینه سنگینی ایجاد می کند. گروه فنی ومهندسی دکتر تاسیسات با سابقه و تجربه مختص به این چیلر ها در زمینه تعمیرات تخصصی از قبیل تعویض لوله های اوپراتور،ابزربر و کندانسور،نشت یابی،کریستال زدایی،تعمیر و سرویس پمپ سلوشن ومبرد می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.